SFSD-05-28C-G-10.00-DL-NDX
Артикул производителя:
SFSD-05-28C-G-10.00-DL-NDX
Color :
Multiple, Individual
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)