SFSD-07-28-G-03.93-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-07-28-G-03.93-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.327' (99.82mm, 3.93")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)