0511100850-30-A-6-Y
- Артикул производителя:
- 0511100850-30-A-6-Y
- Краткое описание:
- 8 CIRC CABLE ASSY 30" Y
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 2.50' (762.00mm)
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)