T1PD-06-28-GF-12.0-A-T3
- Артикул производителя:
- T1PD-06-28-GF-12.0-A-T3
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL 1MM 12POS PNL MNT M TO F
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 12
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.039" (1.00mm)