SFSD-15-28C-F-03.26-SR
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28C-F-03.26-SR
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)