TCSD-05-D-04.10-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-04.10-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.342' (104.14mm, 4.10")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)