TCSD-05-D-03.95-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-03.95-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.329' (100.33mm, 3.95")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)