SFSD-10-28-G-03.25-SL
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-G-03.25-SL
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)