IDSS-13-D-10.00-T-G-RW
- Артикул производителя:
- IDSS-13-D-10.00-T-G-RW
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 13
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)