T1SST-10-28-GF-12.0-T3
Артикул производителя:
T1SST-10-28-GF-12.0-T3
Краткое описание:
CBL ASSY 1MM 10POS M TO F
Color :
Blue, Individual
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector :
0.039" (1.00mm)