TCSD-05-D-02.75-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-02.75-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.229' (69.85mm, 2.75")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)