BLP15H9S100GZ
Артикул производителя:
BLP15H9S100GZ
Производитель/Бренд:
Ampleon USA Inc.
Краткое описание:
BLP15H9S100G/SOT1483/REELDP
Производитель :
Ampleon USA Inc.
Категория товара :
Transistors - FETs, MOSFETs - RF
Current - Test :
Current Rating (Amps) :
Frequency :
1MHz ~ 1.5GHz
Gain :
17dB
Mounting Type :
Surface Mount
Noise Figure :
Package / Case :
SOT-1483-1
Power - Output :
100W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT1483-1
Transistor Type :
LDMOS
Voltage - Rated :
50 V