0511100850-10-A-6-Z
- Артикул производителя:
- 0511100850-10-A-6-Z
- Краткое описание:
- 8 CIRC CABLE ASSY 10" Z
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)