0511100650-30-A-6-Z
- Артикул производителя:
- 0511100650-30-A-6-Z
- Производитель/Бренд:
- Molex
- Краткое описание:
- 6 CIRC CABLE ASSY 30" Z
- Производитель :
- Molex
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 15.0µin (0.38µm)
- Features :
- Length :
- 2.50' (762.00mm)
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)