FFSD-07-S-04.23-01-N-RN1
- Артикул производителя:
- FFSD-07-S-04.23-01-N-RN1
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.352' (107.44mm, 4.23")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)