SFSD-03-28-G-05.32-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-05.32-DR-NDX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.443' (135.13mm, 5.32")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)