T1SS-10-28-GF-12.0-T3
Артикул производителя:
T1SS-10-28-GF-12.0-T3
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CBL ASSY 1MM 10POS M TO F
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
3.00µin (0.076µm)
Features :
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
10
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.039" (1.00mm)