TCSD-10-S-08.75-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-10-S-08.75-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Length :
- 0.729' (222.25mm, 8.75")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)