SFSD-05-28-G-07.80-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-07.80-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.650' (198.12mm, 7.80")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)