IDSD-05-D-09.84-T-G-R
- Артикул производителя:
- IDSD-05-D-09.84-T-G-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Length :
- 0.820' (249.94mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)