SFSD-05-28-G-03.62-D-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-03.62-D-NUX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.302' (91.95mm, 3.62")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)