45130-010030-3749/30-S-3
- Артикул производителя:
- 45130-010030-3749/30-S-3
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- SGL END CBL ASSY 30POS SKT 3"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.250' (76.20mm, 3.00")
- Number of Positions :
- 30
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)