TCSD-08-S-06.06-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-08-S-06.06-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.505' (154.00mm, 6.06")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)