SFSD-10-28-G-03.26-S
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-G-03.26-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)