SFSD-04-30C-H-10.00-S
- Артикул производителя:
- SFSD-04-30C-H-10.00-S
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)