SFSD-03-28-G-03.94-D-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-03.94-D-NUX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)