158210-0120-HF625/10-D-6
- Артикул производителя:
- 158210-0120-HF625/10-D-6
- Краткое описание:
- CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 6"
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)