BZX585B39 RKG
Артикул производителя:
BZX585B39 RKG
Производитель/Бренд:
Taiwan Semiconductor Corporation
Краткое описание:
DIODE ZENER 39V 200MW SOD523F
Производитель :
Current - Reverse Leakage @ Vr :
45 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) :
130 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Max :
200 mW
Supplier Device Package :
SOD-523F
Tolerance :
±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V