BZT52C4V7S RRG
Артикул производителя:
BZT52C4V7S RRG
Производитель/Бренд:
Taiwan Semiconductor Corporation
Краткое описание:
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
Производитель :
Current - Reverse Leakage @ Vr :
2.7 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) :
80 Ohms
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SC-90, SOD-323F
Power - Max :
200 mW
Supplier Device Package :
SOD-323F
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
4.7 V