BZG03C270TR
- Артикул производителя:
- BZG03C270TR
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 200 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 1 kOhms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 1.25 W
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 500 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 270 V