BZW03D200-TAP
Артикул производителя:
BZW03D200-TAP
Производитель/Бренд:
Vishay Dale Thin Film
Краткое описание:
DIODE ZENER 200V 1.85W SOD64
Производитель :
Vishay Dale Thin Film
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
2 µA @ 144 V
Impedance (Max) (Zzt) :
500 Ohms
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Package / Case :
SOD-64, Axial
Power - Max :
1.85 W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SOD-64
Tolerance :
±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
200 V