BZT03D270-TAP
- Артикул производителя:
- BZT03D270-TAP
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 215VWM 388VC SOD57
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 200 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 1 kOhms
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-57, Axial
- Power - Max :
- 1.3 W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOD-57
- Tolerance :
- ±7.04%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 500 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 270 V