BZY93C51R
Артикул производителя:
BZY93C51R
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 µA @ 36 V
Impedance (Max) (Zzt) :
7.5 Ohms
Operating Temperature :
175°C (TJ)
Power - Max :
20 W
Tolerance :
±5.88%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
51 V