RD4.7P-T1-AZ
- Артикул производителя:
- RD4.7P-T1-AZ
- Производитель/Бренд:
- IDT, Integrated Device Technology Inc
- Краткое описание:
- RD4.7P-T1-AZ - 1W POWER MINI MOL
- Производитель :
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 20 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 80 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- TO-243AA
- Power - Max :
- 1 W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5.32%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.7 V