TCSD-04-S-02.30-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-04-S-02.30-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.192' (58.42mm, 2.30")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)