SFSD-05-28-G-11.81-S
Артикул производителя:
SFSD-05-28-G-11.81-S
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)