SFSD-05-28-G-03.90-S
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-03.90-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.325' (99.06mm, 3.90")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)