IDSS-03-S-03.50-P03-G-ST8
- Артикул производителя:
- IDSS-03-S-03.50-P03-G-ST8
- Краткое описание:
- INSULATION DISPLACEMENT SOCKET C
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Position #3 Polarization
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 3
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)