SFSD-03-28-G-10.00-S
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-10.00-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)