SFSD-04-30C-F-03.26-S
- Артикул производителя:
- SFSD-04-30C-F-03.26-S
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)