BZG04-91-HM3-18
- Артикул производителя:
- BZG04-91-HM3-18
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 110V 1.25W DO214AC
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 91 V
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 1.25 W
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 500 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 110 V