PDZVTR43A
- Артикул производителя:
- PDZVTR43A
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 43V 1W PMDTM
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 33 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 50 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Max :
- 1 W
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- PMDTM
- Tolerance :
- ±6.98%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 43 V