BZD27B150P-HE3-18
Артикул производителя:
BZD27B150P-HE3-18
Краткое описание:
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1 µA @ 110 V
Impedance (Max) (Zzt) :
300 Ohms
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Power - Max :
800 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
150 V