BZD27B150P-E3-08
Артикул производителя:
BZD27B150P-E3-08
Производитель/Бренд:
Vishay Dale Thin Film
Краткое описание:
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Производитель :
Vishay Dale Thin Film
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1 µA @ 110 V
Impedance (Max) (Zzt) :
300 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Package / Case :
DO-219AB
Power - Max :
800 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
DO-219AB (SMF)
Tolerance :
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
150 V