TFZGTR18B
Артикул производителя:
TFZGTR18B
Производитель/Бренд:
Kionix Inc.
Краткое описание:
DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2
Производитель :
Kionix Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
200 nA @ 13 V
Impedance (Max) (Zzt) :
23 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
2-SMD, Flat Lead
Power - Max :
500 mW
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
TUMD2
Tolerance :
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
18 V