CDZT2RA3.9B
- Артикул производителя:
- CDZT2RA3.9B
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-923
- Power - Max :
- 100 mW
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- VMN2
- Tolerance :
- ±3.46%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 3.9 V