TSZU52C24 RGG
- Артикул производителя:
- TSZU52C24 RGG
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 24V 150MW 0603
- Производитель :
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 18 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 80 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Power - Max :
- 150 mW
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- 0603
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 24 V