TSZU52C20 RGG
- Артикул производителя:
- TSZU52C20 RGG
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 20V 150MW 0603
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 15 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 50 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TJ)
- Power - Max :
- 150 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 20 V