ABZT52B4V7-HF
Артикул производителя:
ABZT52B4V7-HF
Производитель/Бренд:
Comchip Technology
Краткое описание:
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
Производитель :
Comchip Technology
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
2.7 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) :
78 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123
Power - Max :
500 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-123
Tolerance :
±1.91%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
4.7 V