D89110-0001HK-3365/10-D-6
- Артикул производителя:
- D89110-0001HK-3365/10-D-6
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 6"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 15.0µin (0.38µm)
- Features :
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)